KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13005259
nr 1300 5259
Akvarell
Strunke, figurer. Signerad 1944,15x11 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:00:16
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr